Zakupy w mojej obecności wraz z analizą sylwetki

Metamorfoza zawsze łączy się z zakupami — czy są one duże, czy mniejsze jest zależne od tego, co dany klient posiada już w swojej szafie. Najczęściej jednak spotykam się z osobami, które mają ochotę na totalną rewolucję swojej garderoby, dlatego też wybierają również opcję zakupów ze mną wraz z analizą sylwetki.

Analiza sylwetki polega wybraniu jej atutów do podkreślenia i zamaskowaniu ubraniami ewentualnych jej mankamentów. Przykładowo w męskiej sylwetce najbardziej pożądane są szerokie ramiona, wąski pas, wysoka, szczupła, jednak delikatnie umięśniona postawa. Stąd też, gdy tylko zauważam, że mój klient czuje się niekomfortowo ze swoim wzrostem, czy też brakiem wąskiego, odznaczającego się pasa, staram się wybrać dla niego jak najlepsze rozwiązania, które dodatkowo sprawią, że będzie czuł  się bardzo dobrze ze swoją sylwetką.

Redukcja w garderobie jest równoznaczna z zakupami, jednak tutaj również proponuje rozwiązania, które nie nadszarpną Twojej kieszeni. Zawsze staram się dobierać stylizacje tak, by można było je wykorzystać na wiele sposobów, a ubrania były wielofunkcyjne i doskonale pasowały na wiele okazji. Są to tak zwane podstawy, czyli basic w szafie, do których potem dobieramy dodatki podkreślające dany styl.
Zakupów dokonujemy we wskazanej przez klienta galerii handlowej lub w sklepach internetowych.

 

KOSZT: 800 zł.
CZAS ZWYKLE : 3-4 GODZINY.
MIEJSCE:WROCŁAW,POZNAŃ ORAZ INNE MIASTA W POLSCE + KOSZT DOJAZDU.
10% ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW.