Przegląd szafy

W mojej ofercie znajduje się podstawowa dla pracy ze stylistą usługa, czyli przegląd szafy. Polega ona przede wszystkim na sprawdzeniu gustu danego klienta, a także tego, co już posiada w szafie, by bazować na zakupionych ubraniach podczas tworzenia nowego wizerunku. Jest to związane z obecnie bardzo modnym trendem związanym z ideologią zero waste, czyli nie kupowaniem rzeczy  ponad stan. Stąd też przed samymi zakupami ze stylistą i doborem odpowiednich stylizacji, w pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy nie warto dokonać tego za pomocą ubrań, które już są.
Podczas tego typu usługi doradzam moim klientom, które jego ubrania będą pomocne w stworzeniu nowego wizerunku, a które nie nadają się do metamorfozy. Edukuję go również na temat rozmiarów oraz fasonów sprzyjającym jego dobremu wyglądowi. Podobnie jest w przypadku kolorystyki — bardzo często moi klienci nie wiedzą, jakie kolory mogą jeszcze bardziej wyeksponować ich atrakcyjność — po to właśnie jestem.

Przegląd szafy to również pożegnanie się ze starym stylem. Zazwyczaj zdana się, że jesteśmy zmuszeni pozbyć się większości rzeczy, niewpływających pozytywnie na odbiór zewnętrzny klienta. Podczas mojej wizyty w Twoim domu ważnym jest posiadanie dużego lustra i nastroju na przebieranie, dobieranie i chwilowy chaos, który po krótkiej chwili przemieni się w gotowe zestawy na każdą okazję. Za sprawą takiego przeglądu garderoby już nigdy nie powiesz, że nie masz się w co ubrać — jeśli tak się stanie, zapraszam na zakupy ze mną, co również posiadam w swojej ofercie.

  1. KOSZT: 800 zl.                                                CZAS :  ZWYKLE 3-4 GODZINY.                 MIEJSCE :  WROCLAW,POZNAŃ ORAZ INNE MIASTA W POLSCE + KOSZT DOJAZDU.  10%  ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW.