Męska i damska stylizacja ślubna

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak wyjątkową chwilą w życiu każdego z nas jest ślub i wesele. Oczy wszystkich gości weselnych oraz kamery i aparaty skierowane są w stronę najważniejszych osób w tym dniu — pary młodej. Dlatego też warto zadbać o swoją nienaganną, jak najlepszą stylizację ślubną, którą z przyjemnością dla Was dobiorę.
Stylizacja ślubna od stóp do głów to także i moja pasja. Zaprojektuję Wasz perfekcyjny wizerunek, który nie tylko będzie pasował do Waszych sylwetek i stylu, ale również do charakteru całej ceremonii. Wraz z panną młodą, jak i z panem dokonam zakupów we wskazanych sklepach, wybiorę dodatki, skoordynuję makijaż w przypadku panny młodej, fryzury, a nawet manicure. Sprawię, że będzie to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu — tak piękny, jak Wy sami.
Jest to również doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób, które chcą wyglądać perfekcyjnie, ale również dla tych, którzy nie mają pomysłu na stylizacje, bądź czasu na jej dopełnienie. Pomagam zestresowanym, zaganianym narzeczonym w ich obowiązkach związanych ze stylizacjami, co znacznie wpływa na zaoszczędzenie przez nich czasu i nerwów.

KOSZT : 2000 zł.
MIEJSCE: WROCŁAW,POZNAŃ ORAZ INNE MIASTA W POLSCE + KOSZT DOJAZDU.

DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ STYLIZACJI RODZICÓW LUB ŚWIADKÓW ( CENA DO UZGODNIENIA ).